Bugünkü
Takvim

Park kavgası ölümle bitti

Park kavgası ölümle bitti
İstanbul Zeytinburnu'nda iki komşunun park yeri tartışması cinayetle son buldu. Pazarcılık yapan 31 yaşındaki , komşusu emekli (67) arasında park yüzünden bir süre önce tartıştı. Gündoğu, dün 00.30 sıralarında kamyonetini Abik'in oturduğu apartmanın önüne park etmeye çalışırken tenteler Abik'in pencere demirlerine sürttü. iki komşu arasında yine tartışma çıktı. Gündoğu daha sonra kamyonetini alarak başka bir yere çekti. Abik, evinin penceresinden evine doğru giden Gündoğu'ya silahıyla ateş ederek öldürdü. Polis, Abik'i gözaltına aldı.

Barış SÖZAL


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.