Bugünkü
Takvim

Dayakçı damada kurşun

ABONE OL
Dayakçı damada kurşun
'ta aile içi şiddet yine faciayla bitti. Şiddet gördüğü gerekçesiyle evi terk ederek, baba evine yerleşen eşini almaya giden adam, kayınvalidesi tarafından pompalı tüfekle vuruldu. Olay Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 4. Ümit Sokak'ta meydana geldi. 24 yaşındaki iki gün önce, eşinden sürekli şiddet gördüğü gerekçesiyle evi terk etti. Genç kadın yanına bir buçuk yaşındaki çocuğunu da alarak baba evine yerleşti. Evi terk eden eşini telefonla arayarak geri dönmesini isteyen 29 yaşındaki İlker Erdem eşini bir türlü ikna edemedi. Bunun üzerine Erdem kayınvalidesinin evine gitti.

BIÇAKLA SALDIRDI
Çıkan tartışmada damat Erdem bıçakla eşine saldırdı. Bu sırada 40 yaşındaki kayınvalide Yeter Şahin av tüfeğini alıp, damadına ateş ederek öldürdü. Yeter Şahin ve Dudu Erdem gözaltına alındı.

ASIM PİLGİRkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.