Bugünkü
Takvim

Mucize olmadı

Terör kurbanı annesinin karnından kurtarılan bebek, ne yazık ki yaşam savaşını kaybetti. Aynı saldırıda yaralanan polis ise 'Öldü' diye fişi çekildikten sonra hayat belirtisi gösterdi

ABONE OL
Bu günah size yeter
Kalleşler, kundaktaki bebeklerden sonra anne karnındaki bebeğin de katili oldu. Yavuz Selim Mahallesi Aydınkonak Kavşağı'nda önceki gece düzenlenen terörist saldırı sonucu tesadüfen oradan geçen 8 aylık hamile ile kızı Sultan (5) hayatını kaybetmişti. Dehşetin ardından elde kalan tek mutluluk, ölen annesinin karnından sağ kurtarılan erkek bebekti. Tüm dualar, tüm dilekler küçük yavrunun hayata tutunması içindi. Ama olmadı, terör cana doymadı! Sadece 1 gün yaşayan talihsiz bebek, doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamadı! Batman Sağlık Müdürü Dr., "Çok üzüldük. Yaşatmak için herkes elinden geleni yaptı ancak bebeği kurtaramadık. Ailesine baş sağlığı diliyorum" dedi. Erken doğuma bağlı olarak oluşan solunum yetmezliğinden ölen bebek, dün gözyaşları arasında annesi ve ablasının yanına defnedildi.

KALBİ DAYANAMADI
Diğer yandan, aynı çatışmada başına isabet eden kurşunla ağır yaralanıp kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleştiği söylenen Komiser Yardımcısı Adem İlkkılıç'ın, fişi çekildikten sonra yaşam belirtisi gösterdiği belirtilmişti. Ailesinin isteği üzerine Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne nakledilen Adem İlkılıç, dün akşam saatlerinde acil servise geldikten 2 saat sonra kalbinin durması sonucu şehit oldu. Bu arada aynı çatışmada yaralanan baba ile kızı Şeyma Doru'nun durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.