Bugünkü
Takvim

Aşk adım attı

Doğuştan 2 bacağı olmayan kadının sağlıklı 3 çocuğu oldu. Buna inanamayanlar ise soluğu annenin evinde aldı...

ABONE OL
Aşk adım attı
Konya'da engelli bir kadın, çocuklarını ve eşini dünyanın en mutlu insanı yaptı. 2 bacağı olmayan (37), 17 yıl önce sağlık problemi olmayan Veli Çalışkan'a ilk görüşte aşık oldu. Evlenmeye karar veren çifte aileleri karşı çıktı. Çünkü kadın engelliydi. Kaçarak evlenen Çalışkan çifti, mutluluklarını hiçbir sağlık problemi olmayan Ayşe (16), Bekir (13) ve Emre (9) adını verdikleri 3 çocukla taçlandırdı.

HERKESE ÖRNEK OLUYOR
Eşinin engelini sorun haline getirmediğini söyleyen, enerjisiyle ailesine ve çevresine ışık saçan Çalışkan, "Bazıları çocuklarımın benim olmadığını düşünüyor. Yaşantımı görmek için evime gelenler bile oluyor. Çevremdeki herkes beni örnek gösteriyor" dedi. Veli Çalışkan ise kendisine mutlu olmayı öğreten eşiyle her zaman gurur duyduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

murat murat

Gerçekten Örnek alınacak bir durum, Allah her daim böyle insanları mutlu etsin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.09.2011 10:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.