Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.09.2011 Gazete
ABONE OL

ün Deli Anlıları

Üyeleri 60 yaşın üzerinde olan 'Deli Anlılar' grubu, le atladı. Ortaya çıkan görüntü ise gençlere taş çıkarttı.

Paraşütün Deli Anlıları
'in Selçuk İlçesi'nde bulunan Türk Hava Kurumu Gökçen Havacılık Efes Atlayış Merkezi'nde düzenlenen 40. Türkiye Şampiyonası'nda onlarca paraşüt tutkunu kıyasıya yarıştı. Şampiyonada en büyük ilgiyi ise kendilerine "Deli Anlılar" adını veren 4 kişilik paraşüt takımı gördü. 40 yıl önce yapılan ilk şampiyonada tanışan ve her biri 60 yaşın üzerinde olan Ömer Erdem, Halit Örer, İbrahim Özacar ve Selma Gülüm'den oluşan takım, yıllar sonra yeniden atlayış yapmanın heyecanını yaşadı. Grup, paraşüt tutkusunu, "gençlik aşısı" olarak tarif etti.

Mesut ALTUN

kalan karakter 1000

Erdinç Köroğlu Erdinç Köroğlu

Canım Hocalarım, siz olmasanız biz olmazdık. Sizlerle gurur duyuyorum. Hürmetle ellerinizden öpüyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.09.2011 23:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.