Bugünkü
Takvim

Babam hepimizi öldürdü!

Baba inin detayları ortaya çıktı. Vahşetten yaralı kurtulan Elmas, kanlar içinde dışarı çıktı... Gördüğü kişiye ise 'Babam hepimizi öldürdü' dedi

ABONE OL
Babam hepimizi öldürdü!
'de ailesini katleden polisin anının detayları yürek burktu. Trafik polisi Alaaddin G. (39), geçen Cumartesi sabahı, uyuyan eşi Eylem'i (34), çocukları Gizem (14), Sena (5) ve Efe'yi (3) öldürüp 10 yaşındaki kızı Elmas'ı yaraladıktan sonra intihar etti. Polis memuru ve ailesi dün gözyaşları arasında toprağa verildi. Güneş'in olaydan geriye kalan öyküsü ise tüyler ürpertti. Cinnetten bir gün önce eşi ve çocuklarıyla balkonda çay içip, sohbet ettiği öğrenilen Alaaddin G., sabaha karşı katliam yaptı. G, uyuyan eşini öldürdükten sonra 4 çocuğunun altlı üstlü ranzalarda yattığı odaya girdi.

YORGANI ÖRTTÜ VE ATEŞ ETTİ
G., burada 3 çocuğunu öldürdükten sonra bu sırada tuvalete gitmek için kalkan kızı Elmas'ı (10) karşısında gördü. Elmas "Baba ne olur beni öldürme" dedi. "Hayır kızım seni öldürmeyeceğim, gel yatağına gir" diyen baba ise kızını yatağına yatırıp, üzerine yorgan çektikten sonra bir el ateş etti. Cani baba, ardından yatak odasına girdi ve öldürdüğü eşinin yanına uzanarak kafasına tek el ateş etti. Olayda yaralanan Elmas ise sürünerek kapıya kadar çıktı ve kanlar içinde, "Babam hepimizi öldürdü, yardım edin" dedi. Korkunç dehşet, bu sırada sabah namazı kıldırıp camiden dönen komşuları olan imam tarafından fark edildi. Hayati tehlikesi bulunan Elmas'ın tedavisi ise yoğun bakımda devam ediyor.

EŞiNDEN AYRILACAKTI
Ailesini katlettikten sonra intihar eden polis Alaaddin G.'nin borç batağından kurtulmak için şans oyunları oynadığı ve yüksek miktarlarda bahislere para yatırdığı ortaya çıktı. G.'nin ayrıca bir süre önce eşinden boşanmak istediği ancak bu kararından yakınlarının araya girmesi sonucu vazgeçtiği
öğrenildi.

kalan karakter 1000

SINOP 57 SINOP 57

keske araya kimse girmeseydide bosansaydi cani adam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.09.2011 12:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.