Bugünkü
Takvim

Niyet şaşıran operasyon

Niyet şaşıran operasyon
İstanbul , üzerinde bir grubun etrafa atarak yürüdüğü ihbarını alan polis, alarma geçti. Birçok polis ekibi bölgeye sevk edildi. Ekipler, otoyolda yürüyen yaklaşık 25 kişilik grubu ablukaya aldı. Ancak bir anda etrafları sarılan ve müthiş bir operasyonla gözaltına alınan grubun, terör örgütü mensubu değil mülteci olduğu ortaya çıktı. Polis, yasadışı yollarla İstanbul'a geldikleri ileri sürülen biri kadın 2 Filistinli ile 22 Myanmar uyruklu 24 mülteciyi gözaltına aldı. Edirne'ye getirildikleri söylenerek İstanbul'da bırakılan mülteciler, Yabancılar Şubesi'ne götürüldü.


Barış SÖZAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.