Bugünkü
Takvim

Ağrı'da iki kişiyi öldüren , Kayseri'de yakalandı. Kaya'nın eşini de üç çocuğunun gözü önünde öldürüp bahçeye gömdüğü ortaya çıktı

ABONE OL
Dehşet evi
Kayseri'de sahte kimlikle yakalanan , suç makinesi çıktı. Gerçek kimliği anlaşılınca sorguda çözülen Kaya, Ağrı Eleşkirt'te eşini tacizle suçladığı iki kuzenini öldürdüğünü söyledi. Daha sonra, üç çocuğunun annesi 31 yaşındaki Aynur Çeçen'i de boğduğunu itiraf etti. Kocasinan Güneşli semtindeki eve giden ekipler, Çeçen'in cesedini bir metrelik çukurda buldu. Jandarmadaki sorgusunda, kıskançlık krizine girdiğini iddia eden Kaya, cinayeti şöyle anlattı:

TARTIŞTIK, BOĞDUM
"Akşam otururken kıskançlık yüzünden tartışmaya başladık. Bunun üzerine birkaç kez vurdum. Sonra da salonda yere yatırdım. Çocuklar da odadaydı. Başındaki eşarbı çıkarıp boğdum. Sonra da
bahçeye gömdüm."


Necati ÇİÇEK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.