Bugünkü
Takvim

Sorun, niye kestim

Sevgilisinin penisini kesen kadın 3 yıl cezayı çok buldu. 'Kalıcı hasar bırakmadım ki' dedi

Sorun, niye kestim
'da sevgilisinin penisini kestiği için 3 yıl hapis cezasına çarptırılan kadın kararı Yargıtay'a taşıdı. 2008'de bir otelde Sinan G. ile tartışan İlknur T., sevgilisi uyurken penisini keserek karşı binanın çatısına attı. Yaralı, hastaneye kaldırılırken, polisler de çatıdaki penisi bulup yetiştirdi. Sinan G.'nin penisi 11 saat süren operasyonla yerine dikildi. İlknur T. hakkında ise önce 5 yıl hapse ardından da mağdurun cinsel organında işlev kaybı olmaması, iyi hali göz önünde bulundurularak ceza 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası aldı.

"HASAR YOK"
İlknur T., "Sadece yaralama kısmına bakılıyor. Kadının yaşadıkları kimsenin umurunda değil. İlişkiler hep güzel başlıyor. Fatura hep kadına çıkıyor. Sonuçta karşı tarafta kalıcı bir hasar bırakmadım ki!" diye konuştu.


Özgür ÖZDEMİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.