Bugünkü
Takvim

Söz savunmanın

Eşini öldürmekten yargılanan sanık, "Beni azılı katil gibi gösteriyorlar. Ben de herkes gibi bir insanım" diyerek kendisini savunmaya çalıştı

ABONE OL
Söz savunmanın
'da hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapsi istenen 26 yaşındaki C.A., son kez hakim karşısına çıktı. Boşandığı eski eşini, 3 yaşındaki çocuğunu göstermediği için öldürmekle suçlanan sanık, hakkındaki iddiaları yalanladı. Ağabeyinin gazinosunda konsomatris olarak çalıştığını iddia ettiği eski eşi Aysel Ç.'yi (29) kendisine hakaret ettiği için öldürdüğünü söyleyen C.A., "O gece beni telefonla arayıp küfretti. Ben de konuşmak için evine gittim. Burada da hakaret etti. Bir anlık öfke neticesinde elimi kana buladım. Beni azılı katil olarak göstermeye çalışıyorlar. Ben de herkes gibi normal bir insanım" diye konuştu. Mahkeme, önce ağırlaştırılmış meb-bet hapse mahkum ettiği sanığın cezasını, duruşmadaki iyi hali ve suçun tahrik altında işlenmesi sebebiyle 20 yıla indirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.