Bugünkü
Takvim

Dilini ısırdı

ABONE OL
Dilini eşek arısı ısırdı
Hoşa gitmeyen sözler sarfedenler için söylenen "Dilini ısırsın" sözü hayata geçti. Kayseri'de 4 yaşındaki çocuğun dilini, yemek yerken eşek arısı ısırdı. Olay Melikgazi ilçesinde meydana geldi. Anne (29), 4 yaşındaki oğlu Kemal'i parka götürdü. Burada annesinin aldığı dürümü yiyen küçük çocuk, ağzına giren eşek arısını fark etmedi. Arının dilini sokması üzerine küçük Kemal, çığlık atmaya başladı. Durumu fark eden anne ise olay yerine ambulans çağırdı. Küçük çocuk, hastanede yapılan tedavisinin ardından taburcu edilirken, yaklaşık 2 saat boyunca konuşamadı ve bir şey yiyemedi.
Anne Taşpınar, "Arı ısırınca oğlumun rengi attı, nefes alamadı. Çok korktum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.