Bugünkü
Takvim

'İnan'dıramadı

Ece Taş, 'Gerçek babam Kamran İnan' diyerek dava açtı. DNA incelemesi ise genç kızın yalanını ortaya çıkarttı...

ABONE OL
'İnan'dıramadı
Eski Devlet Bakanı Kamran İnan'ın (82) başı, "Ben senin kızınım" diyen Ece Taş'la dertteydi. "İnan beni evlatlık verdi" diyen Taş, babasının İnan olduğunu ispatlamak için Hatay'da dava açmıştı. Taş'ın kaydında anne-babası olarak görülen Enis ve Nazmiye Tuncer çifti de davanın tarafı oldu. Taraflar, 14 Ocak'ta hakim karşısına çıktı. Mahkeme, DNA örneği alınmasına karar verdi. DNA sonucu ise Taş'ın yalanını ortaya çıkarttı.

Tuncer çiftinden alınan DNA örnekleri incelendi ve Taş'ın annebabasının Tuncer çifti olduğu anlaşıldı. İnan raporun ardından rahat bir nefes alırken, sonuca inanmadığını belirten Taş ise "Adli Tıp'ta bir dolap çevirdiklerine inanıyorum. Kamran Bey, benimle bir gün geçirirse mutlu olacağım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.