Bugünkü
Takvim

Twit'intihar

Antalya'da falezlerden atlayarak intihara kalkışan Vildan Konuk'un günler öncesinden twitter'da ölüm temalı notlar yazdığı belirlendi

ABONE OL
İşkadını intiharını önce twitledi
Antalya'nın tanınmış ailelerinden birine mensup olan 31 yaşındaki işkadını Vildan Konuk'un intihar girişimi kentte şok etkisine yolaçtı. Genç kadının, önceki gün 26 metre yükseklikteki falezlerden kendini denize atmadan önce en yakın arkadaşı ile vedalaştığı ortaya çıktı. Arkadaşı Şebnem Öztürk, intiharda kısa süre önce Vildan'dan cep telefonuna "Ben intihar ediyorum" mesajı geldiğini söyledi. Öztürk, Vildan Konuk'un intihardan önce annesi ile de görüştüğünü belirtti. 9 yaşında bir kız annesi olan Vildan Konuk'un intihardan önce hissettiklerini twitter'da not ettiği anlaşıldı. İşte son bir aydaki notları: "Sırtımdaki hançerleri çıkartmıyorum. Onlar beni ayakta tutuyor. Eğer çıkartırsam canım daha çok acıyacak, belki de canımdan olacağım." "Günlük olaylarımın içine pantolon düğmelerimin intihar eylemleri de katıldı artık:((" "Ben yanımdakini o kadar sıkı tutarım ki her gitmeye çalıştığımda biraz daha sıkı tutarım. Benim onu tutarken gücüm tükenirse beni kim tutacak." "İnsanın ölmek istediği anlardan biri yeni biri ile tanışıp kelimeleri bile karıştırdığı andır."


Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.