Bugünkü
Takvim

Fransız kalmadı

Kadın öğretmen ihaneti affetmedi. Dedektif gibi çalışıp kocası ile Fransız sevgilisini bastı.

ABONE OL
Fransız kalmadı
Sınıf öğretmeni İ.T, 10 yıllık kocasının hayatında başka bir kadından şüphelenince harekete geçti. M.T'nin Fransız Kültür Merkezi'nde görevli sevgilisi J.M'ye ulaştı. Yasak aşkı adım adım izleyen İ.T, kocası ile Fransız kadını evin balkonunda ve penceresinde fotoğrafladı.

İHANETİ KANITLADI
Fotoğrafları mahkemeye sunup eşini boşadı. Yasak aşk yaşayan kocayı kusurlu bulan hakim, kadın öğretmene 50 bin lira ödemesine karar verdi. İ.T, bununla da yetinmedi. "Öteki Kadına" hukuk savaşı açtı. "Eşiyle ilişkiye girdiği için" 10 bin TL tazminat talep etti.

kalan karakter 1000

misafir misafir

helal olsun buda kadınları aptal yerine koyanlara bir ders olur ihanetin cinsiyeti olmaz kadında erkekte de hoş değil aldatan aslında aldanandır

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.02.2011 16:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.