Bugünkü
Takvim

O artık Melek

ABONE OL
O artık Melek
EDİRNE'de 17 yaşındaki Melek Karataş, solunum yetmezliği şikayeti üzerine babası Nail Karataş tarafından dün sabah Edirne Devlet Hastanesi Selimiye Ünitesi'nin Acil Servisi'ne getirildi. İddiaya göre burada Melek'e yeterli müdahalede bulunulmadı. Öğleden sonra da doktoru, 'Yoğun bakım yatağı bulunmaması nedeniyle' genç kızı Özel Çorlu Reyap Hastanesi'ne sevk etti. Ancak 14 kilometrelik ambulans yolculuğunun ardından Karataş, yolda öldü. Baba Karataş, "Yatak yok denilerek bizi Edirne'de başka bir hastane yok gibi Çorlu'ya sevk ettiler. Saatlerce ambulans bekledik. Şikayetçiyiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.