Bugünkü
Takvim

Havada sarhoşla güreş

ABONE OL
Havada sarhoşla güreş
BİRİ kadın alkollü iki yolcunun, İstanbul-Minsk seferini yapan THY uçağından indirilmesiyle sonuçlanan olayların perde arkasından ilginç ayrıntılar çıktı. Önceki gün, Grekoromen Güreş Milli Takımı sporcularının da bulunduğu uçağa binen S.Y. ile A.E., kafiledeki sporculara küfürlü sözlerle sataştı. Tepki gösteren Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak da soluğu kokpitte aldı ve pilota, "İndirin bu yolcuları" dedi. Ara yol bulmayan çalışan pilot, sözlü tacizin sona ermemesi üzerine, kalkışı gerçekleştiremedi. Pilot, güreşçilerin, "Bunların ağzını burnunu kırarız" sözleri üzerine, havada yaşanacak olası bir arbededen çekinerek, çareyi, alkollü yolcuları indirmekte buldu. Uçuş ise 2 saat gecikmeli gerçekleşti.


Cevdet ÖZDEMİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.