Bugünkü
Takvim

Poyraz timinin komutanı kaçak!

ABONE OL
Poyraz timinin komutanı kaçak!
SAKARYA Fırat isimli TV dizisinde teröristlere göz açtırmayan Poyraz Timi'nin komutanı Uzman Çavuş Kanat'ı canlandıran Tayanç Ayaydın, asker kaçağı çıktı. Isparta Askerlik Şubesi, Ayaydın hakkında dava açılması için suç duyurusunda bulundu.

İFADESİ ALINMIŞ
Türkiye'nin terörle geçen son 25 yılını anlatan dizide kahraman bir askeri oynayan Tayanç Ayaydın'ın (31), 2008'den beri 'bakaya' durumunda olduğu belirlendi. Beykoz Savcılığı'na gönderilen suç duyurusunda, yedek subay aday adayı olan Tayanç Ayaydın'ın ifadesinin alındığı da kaydedildi. Ünlü oyuncunun, "babası ölünce annesine bakmak zorunda olduğu için celp dönemlerine katılamadığını söylediği" belirtildi.

Gülcan DEMİRCİ

kalan karakter 1000

okan a. okan a.

bu ve bunun gibi durumlarda olan 100 binden fazla insan var.inanın kimse keyfinden vatanına olan görevini yerine getirmemezlik etmiyor.bakmakla sorumlu olduğum biçare bir annem var.zar zor şekilde bulduğum bir işim var .kısa dönem olsa askerliğim hiç durmuyacağım.ancak uzun dönem.şuan gitsem işimden olucam anneme bakıcak kimsem yok.ne ben ve benim gibi durumda olanların suçu nedir soruyorum.duyun artık feryadımızı.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.03.2011 08:36
hakantr hakantr

yaaa görü işte bu ülkede yaşayan gençlerin durumunu,hiçkimse askere keyfinden gitmiyor değil.polislere tanınan ayrıcalık diğer insanlarada tanınmalı.27 yaş üstü temel askerlik çıkarılmalı derhal ve profesyonel askerliğe geçilmeli,herkes işini yapmalı vatan için.ayrıca süreler de çok kısa olmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.02.2011 03:17
adam ne yapsın adam ne yapsın

eğer askere giderse rolü de rüyasında oynar ancak. sonra ekmeğinden mi olur, yaptığı çevresinden bağlantısından mı olur, akıl sağlığından mı olur düşün.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 16.02.2011 19:39
infiala az kaldı infiala az kaldı

Her insanın bir dayanma direnme sabretme noktası var.. Sonunda yapılacak askerlik affına da , düzenlemeyede gerek kalmayacak.. Yakacağız kendimizi o olacak..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 16.02.2011 18:40
doğudaki dr doğudaki dr

zaten doğuda mecburi hizmet yapıyoruz yıllarca, ailelerimizden ayrıyız, askerlik affı istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 16.02.2011 13:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.