Bugünkü
Takvim

Gel de nankör de!

Kim demiş ' nankördür' diye... Minnoş, geçiren sahibini, ye kadar takip etti. O iyileşene kadar bekledi.

ABONE OL
Gel de nankör de!
İnasnlar arasında namı "nankör, gamsız" sıfatlarıyla yürüyen , onlara bu sıfatı yakıştıranları utandırdı! Konya'da, "insanın insana bakmadığı" günümüzde, "Minnoş" adındaki bir kedi, geçiren sahibini ye kadar takip edip, ona refakat etti.

'VEFALI' ÇIKTI
"Bu kadarı olmaz" dedirten olay, önceki akşam yaşandı. Hakan Atılkan (24) evinde kalp krizi geçirdi. Talihsiz genç, apar topar Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Sahibinin hasta olmasına çok üzülen Minnoş ise Atılkan'ın peşinden hastaneye gitti. İçeri girip, bekleme salonundaki koltuklara çıktı ve endişeli gözlerle beklemeye başladı. Minnoş'u görüp şaşkına dönen hastane personeli ise kediyi dışarı attı. Ama Minnoş, yine bir yolunu bulup içeri girdi ve kaygılı halde sabaha kadar bekledi. Kedinin vefakarlığı ise sahibi Atılkan'ın taburcu edilmesiyle anlaşıldı. Acil Servis'ten çıktığında Minnoş'uyla karşılaşan Atılkan gözlerine inanamadı.

ÖDÜLÜ MAMA
Minnoş'un kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını söyleyen Atılkan, "Kedim nereye gitsem peşime takılıyor ama hastaneye geleceğini hiç düşünmemiştim. Eve döndüğümde vefalı Minnoş'umu, sütlü mamayla ödüllendireceğim" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.