Bugünkü
Takvim

Hesap kesildi

Hesap kesildi
Tecavüzcülerin hadım edilmesi önerisinin tartışmaları sürüyor. Çocuk İstismarı ve İhmalini Önleme Derneği Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Figen Şahin ve 33 yıl Londra Üniversitesi'nde cinsel istismar üzerine araştırma yapan Prof. Dr. Ülkü Gürışık, söz konusu uygulamada kullanılacak ilaçların birçok yan etkisinin olduğunu söyledi.

Gürışık, bu yöntemle insanların 'fantezilerinin engellenemeyeğini' ve aylık iğne takiplerinin Türkiye'de mümkün olmadığını belirtti. İki uzman, doktorların hastayı tedavi etmekle yükümlü olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu: "Hastalara zararı olacak bir uygulamayı savunamam. Bu ilaçların ölüme kadar götürebilen yan etkileri var.
Ayrıca bu tedavi 20 bin dolar."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.