Bugünkü
Takvim

Zoraki hasta

Zoraki hasta
ADI Esengül Korkmaz... Türkiye onu kendinden 2 yaş büyük ağabeyi Osman'ın 'Ben dayanırım organı kardeşime nakledin' sözleriyle tanıdı. Daha 6 yaşında olan Esengül, geçtiğimiz günlerde bulunan organ sayesinde hayata tutundu. Küçük Esengül, sağlığına kavuşmasına rağmen evine dönemiyor. Çünkü ailesinin yaşadığı tek göz odalı ev onun sağlığı açısından uygun değil. Hastanedeki odası, doktor ve hemşirelerin aldığı oyuncaklarla ve çeşitli boya ve boyama kitaplarıyla dolu olan Esengül, oyuncaklarıyla oynayarak ve çizgi film izleyerek zaman geçiriyor. Evini, evdeki oyuncaklarını ve kardeşlerini özlediğini söyleyen Esengül, hastane odasında eve döneceği günü hasretle bekliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.