Bugünkü
Takvim

Azrail Yaşar

Yıldırım, 3 yıllık eşini boğazından kesilmiş halde buldu. Şoka giren adam 'Karımı işten attığım Yaşar öldürdü' dedi. Gözaltına alınan şüpheli ise cinayeti itiraf etti

ABONE OL
Azrail Yaşar
Kadına yönelik şiddet son 2 ayda tırmanışa geçti. Ankara'da Ayşe Paşalı, Ümraniye'de ise Arzu Yıldırım'dan sonra vahşetin bu seferki durağı Kayseri oldu. 3 yıllık evli bir kadın, boğazından kesilmiş halde bulundu. Tüyler ürperten vahşet, dün sabah, Kocasinan ilçesinde bir apartmanın 9. katında meydana geldi.

EVE HIRSIZLIK İÇİN GİRMİŞ
Perdecilik yapan Alper Yıldırım (29) dün eve gittiğinde eşi Ayla Yıldırım'ı (21), boğazından kesilmiş ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde buldu. Şoka giren koca, hemen ambulans çağırdı. Ancak ambulansın gelmesini beklemeyerek kardeşiyle birlikte eşini otomobille hastaneye götürdü. Ancak genç kadın tüm müdahalelere rağmen can verdi. Acı haber Yıldırım'ın yakınlarını yasa boğarken, vahşetle ilgili koca gözaltına alındı. Yıldırım verdiği ifadede, "birkaç ay önce işten çıkarttığı Yaşar G. isimli işçinin cinayeti işlemiş olabileceğini" söyledi. Gözaltına alınan Yaşar G.'nin cinayeti hırsızlık amacıyla işlediğini itiraf ettiği ileri sürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.