Bugünkü
Takvim

Dersimiz 'Yavru' mafya

ABONE OL
Dersimiz 'Yavru' mafya
Kumarhaneler merkezi KKTC, suçla mücadelede polis teşkilatını yeniden yapılandırıyor. Kıbrıs Polis Teşkilatı, bünyesinde çok daha kapsamlı mali ve organize suçlarla mücadele birimi kurmayı hedefliyor. İşte Yavru Vatan bu kapsamda Türkiye'nin kapısını çaldı. Kıbrıs Polis Teşkilatı yetkilileri Türk polisinden mali ve organize suçlarla mücadele için destek istedi. Bu amaçla Kıbrıs polisinden bir heyet Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire (KOM) Başkanlığı yetkilileri ile biraraya gelecek. İkili görüşmelerde Türk polisi, KKTC'li meslektaşlarına kullandığı yöntem ve taktikleri aktaracak. Bilgilerin toplanma ve değerlendirme aşamalarından savcılığa sevk sürecine kadar pek çok şey Kıbrıs polisine anlatılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.