Bugünkü
Takvim

Çaresizliğin ilanı

ABONE OL
Çaresizliğin ilanı
İnsan çaresiz kalınca, her yolu deniyor. 'in ilçesinde yaşayan (41), işsiz kaldı. 1.5 yıl boyunca iş arayan talihsiz adam, bir türlü bulamadı. Çaresizlik içinde kıvranan Göbekçi, halini ilginç bir yolla protesto etti. Refik Göbekçi'nin, ilçenin en işlek caddelerine astığı ilandaki, 'Acele satılık böbrek ve 0 Rh pozitif grubu kan. İş kurmak istiyorum' yazısı görenleri şaşırttı.

2 BİN LİRA GEREK
5 çocuk babası Göbekçi, bir fırın açabilmek için 2 bin TL'ye ihtiyaç duyduğunu söyledi. Bu parayı bulabilmek için çaldığı tüm kapıların yüzüne kapandığını anlatan Göbekçi, "Yaptığım yasal değil ama başka çarem kalmadı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.