Bugünkü
Takvim

Soğuk-sıcak baskın var

Diskoda fuhuş takibi yapan 2 dedektif parolayı verdi, "Dışarısı çok soğuk, içerisi sıcak gelin."

ABONE OL
Soğuk-sıcak baskın var
İstanbul Fatih'te bir diskoya yapılan baskında yabancı uyruklu 32 kadın yakalandı Baskının startı ise "Dışarısı çok soğuktur, içerisi sıcak" parolasıyla verildi. Asayiş ekipleri yaptıkları takip sonucu Aksaray'da bir diskoda fuhuş yapıldığını belirledi. Dün gece diskoteğe müşteri gibi giren 2 dedektif kendilerine yer gösteren garsona masaya içki ve meyve getirmesini istedi. Daha sonra yanlarına davet ettikleri iki kadınla fuhuş pazarlığı yapıp 100 Türk Lirası karşılığında anlaşan dedektifler, dışarda bekleyen ekip arkadaşlarına telefon açtı. Saat 01.00 sıralarında dedektiflerin, "Dışarısı çok soğuktur içerisi sıcak. İçeri gelin" parolasıyla baskın yapıldı. Fuhuşa aracılık yaptıkları belirlenen 3 kişi gözaltına alındı.
Moldova, Ukrayna ve Rus uyruklu oldukları anlaşılan 32 kadınla birlikte toplam 35 kişi karakola götürüldü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan kadınların, Yabancılar Şubesi'nce sınır dışı edilecekleri belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.