Bugünkü
Takvim

İki tutku bir arada

Turizm cenneti 'da iki mevsim mutluluğu... Saklıkent'te denize girenler, 2500 metre yükseğe çıkarak keyfi yapıyor

ABONE OL
İki tutku bir arada
Kış turizminin önemli merkezlerinde kar kalınlıkları, son yağışlarla birlikte büyük oranda yükselirken, Atabarı Kayak Merkezi'nde kar kalınlığı 30 santimetre olduğu için kayak yapılamadığı açıklandı. Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Uludağ'ın 'Oteller Bölgesi'nde kar kalınlığı 100 santimetreye ulaştı. 25. Dünya üniversitelerarası Kış Oyunları'nın yapıldığı Palandöken'de kar kalınlığı 43 santimetreye ulaşırken, 'nın Saklıkent bölgesinde 1 metreyi buldu. Birçok turist, Saklıkent'te su keyfinden sonra 2500 metre yükseğe çıkıyor ve kayak mutluluğunu yaşıyor. Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya'da da kar kalınlığı 1 metre 95 santimetre, Elazığ'daki Hazarbaba Kayak Merkezi'nde ise kar kalınlığı 35 santimetreyi buldu.

kalan karakter 1000

fantastik fantastik

sevgili takvim yöneticileri yukarıdaki saklıkent kanyonu antalya da değil fethiye dedir. Lütfen düzeltiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.01.2011 09:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.