Bugünkü
Takvim

'tan eş bulmak caiz mi?

İlahiyatçı yazar, chat'te tanışmanın dinen sakıncası olmadığını bildirdi ve uyardı: Kötü niyetli kişilere çok dikkat edin!

ABONE OL
Facebook'tan eş bulmak caiz mi?
İlahiyat uzmanı-yazar Mehmet Paksu, sosyal paylaşım sitelerindeki profilleri inceleyerek eş seçmenin 'dinen caiz' olduğunu açıkladı. Birbirinden ilginç soru ve cevaplara yer verdiği 'İhanetler - Cinsel Sorunlar' adlı kitap yayınlayan Paksu, günümüzde sanal alemin kazandığı öneme dikkati çekti. Pekçok kişinin 'ta tanıştığını kaydetti. "Sanal görüşmelerin çoğunda kişiler kendilerine sanal bir kimlik oluşturur. Bu kimlik aslında kişinin kendisi olmayan ama hep olmak istediği idealindeki kişidir.
Profil incelerken kötü niyetli kişilere dikkat edin" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.