Bugünkü
Takvim

ve bombacıları tespit edildi

ABONE OL
Taksim ve Halkalı bombacıları tespit edildi
Kanlı terör örgütünün eylemlerini organize eden hainler, belirlendi. İstanbul'daki ve saldırılarının planlayıcısı olan 3 teröristin kimlikleri, tespit edildi. Büyük şehirlerdeki tüm eylemlerin planlamasını yapan grubun, örgütün sözde 'Özel Kuvvetler' biriminde yer aldıkları kaydedildi. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca haklarında yakalama emri çıkarılan 3 PKK'lının arasında, İranlı bir teröristin de bulunduğu öğrenildi. Diğer 2 PKK'lının ise Abdurrahim Delibaş ve Salih Kaplan oldukları belirlendi. 3 teröristin, son dönemdeki tüm hain eylemlerde de yer aldığı kaydedildi. Ekipler, "3 PKK'lının yakalanması an meselesi" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.