Bugünkü
Takvim

Şeyma'yı Türkiye yüklendi

Şeyma'yı Türkiye yüklendi
Türk insanın yardımseverliği bir kez daha ortaya çıktı. Mersin Tarsus'ta yaşayan Şeyma Güneş (16), 9 yaşındayken, ağabeyinin kullandığı otomobilin çarpması sonucu sakat kaldı. Hayata tutunma mücadelesi veren Şeyma'yı annesi Samiye Güneş, hergün sırtında okula götürüp getiriyordu. Küçük Şeyma ise annesinin bu duruma üzülüp okulu bıraktı. Akülü araba isteyen Şeyma'nın dramını dile getiren TAKVİM'in haberi ses getirdi. Hayırseverler genç kızın hayalini gerçekleştirdi ve 5 bin lira değerindeki akülü araba aldı. Hayırseverlere teşekkür eden Şeyma, "Artık, anneme yük olmadan okula gidip eğitimime devam edeceğim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.