Bugünkü
Takvim

Sultanbeyli'de çifte intihar

ABONE OL
Sultanbeyli'de çifte intihar
İstanbul Sultanbeyli karı-kocanın intiharı ile sarsıldı. İddiaya göre Gülcan ve Cemal Aslan çifti arasında önceki gün akşam bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Sabah olduğunda Cemal Aslan evlerinin alt katında kendisine ait nalbur dükkanına giderken, kardeşi Şakir Aslan da kahvaltı yapmaya başladı. Bu sırada kendini bir odaya kapatan Gülcan Aslan tabancayla başına ateş ederek intihar etti. Hemen odaya giren Şakir Aslan yengesini kanlar içinde gördü. Silah sesini duyarak eve koşan Cemal Aslan eşinin öldüğünü anlayınca aynı silahla başına ateş ederek hayatına son verdi. Çiftin olay yerinde hayatlarını kaybettikleri anlaşıldı. En büyüğü 15, en küçüğü 9 yaşında olan 3 erkek çocuk sahibi çiftin intiharı, komşuları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Şakir Aslan ise polis merkezine götürülerek ifadesi alındı. Olay yeri inceleme ekipleri detaylı bir inceleme yaptı. Olayın intihar mı yoksa çifte cinayet mi olduğu konusunda araştırmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Erdoğan YAPIK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.