Bugünkü
Takvim

Artık yüzü gülüyor

ABONE OL
Artık yüzü gülüyor
Bazı çocuklar hayata 1-0 yenik başlıyor. Ancak iyi yürekler bu yenilgiyi gülümsemeye çevirmeyi başarıyor. 3. sınıf öğrencisi ve arkadaşları pet şişe kapaklarının toplanmasıyla, engellilere tekerlekli sandalye alınabildiğini öğrenince, çalışma başlattı. Öğretim üyelerinden de destek alan öğrenciler, topladıkları 200 kilo kapağı, yetkililere teslim etti. Öğrencilerin topladıkları kapaklara karşılık alınan tekerlekli sandalye, gelişim bozukluğu yüzünden 15 kilo ağırlığında olan 'a (22) teslim edildi. Sadece Cuma günleri özel eğitim programı için annesinin sırtında dışarı çıkabildiğini anlatan İpek kız, "Artık annem beni taşırken hiç yorulmayacak" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.