Bugünkü
Takvim

Okulun göz bebeği

yerine babasının hurdacıdan aldığı bebek arabasıyla okula giden küçük Semih, herkesin sevgilisi oldu...

ABONE OL
Okulun göz bebeği
'de bir dayanışma örneği sergilendi. Vücudunun yüzde 94'ünü kullanamayan 8 yaşındaki Semih Özyurt, 'okula gitmek istiyorum' deyince anne babası seferber oldu. Engelli aracı satın alacak parası olmayan baba, hurdacıdan alıp tamir ettiği bebek arabasını ye çevirdi. Farklı da olsa arabaya kavuşan Semih'i annesi Bedihe Özyurt okula götürüp getirmeye başladı.

ARKADAŞ DESTEĞİ
Semih sınıf arkadaşlarının da sevgilisi oldu. Onu kardeşleri gibi sahiplenen sınıf arkadaşları, yemeğini yedirip, teneffüste bahçede gezdirdikleri engelli çocuğun okuldaki bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Semih'in öğretmeni Nihat Doğan ise "Semih çok akıllı bir öğrenci" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.