Bugünkü
Takvim

3 harfli 'cin'net

lı genç, 'içine cin girdi' diye kız kardeşini 90 bıçak darbesiyle öldürdü

ABONE OL
3 harfli 'cin'net
Korkunç 'da dün işlendi. Annebabası öldükten sonra kızkardeşi ile birlikte aynı evde oturan 34 yaşındaki Mehmet Devrim Demirci, 28 yaşındaki Dilek Pınar Demirci'yi bıçakla delik deşik etti. Katil ağabey, "Kız kardeşimin içine cin girmişti, onu çıkarttım. Ben başkasını öldürdüm" diye kendini savundu.

Tüyler ürperten cinayet, iki kardeşin kavga sesinden rahatsız olan komşularının ihbarıyla ortaya çıktı. Polis, apartmandan çıkarak hızla uzaklaşmaya çalışan yüzü gözü kan içindeki katil ağabeyi yakaladı. Daha sonra eve giren ekipler, genç kızın kanlar içindeki cesedini buldu. Talihsiz kızın göğsünden 90 bıçak darbesi aldığı belirlendi.

GÜZELLİK UZMANIYDI
Kardeşlerin 5 yıldır aynı apartmanda oturduğunu belirten komşuları, ruhsal tedavi gören Mehmet Demirci'nin 'dengesiz' bir yapıya sahip olduğunu öne sürdü. Dilek Pınar'ın bir güzellik çalıştığı, katil ağabeyin ise işsiz olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.