Bugünkü
Takvim

Onun adı mucize

5 yaşındaki Zümra, kaynar kazana düştü. Tüm vücudu yandı. Doktorların 'Yaşamaz' dediği çocuk, ayağa kalkarak tıp dünyasını şaşırttı...

ABONE OL
Onun adı mucize
Küçük bir kız çocuğunun yaşam azmi, tıp çevrelerini bile şaşırttı. Konya'da yaşayan (5), 2 yıl önce kaynar üzüm şırası kazanının içine düştü. Yüzü tanınmaz hale gelen çocuk hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, vücudunda yüzde 70 yanık oluşan küçük kız için "Yaşamaz" dedi.

RİSK YÜZDE 90'DI
Ancak Zümra Nur 7 ameliyat, deri nakli ve Amerika'dan getirilen yanık elbisesi sayesinde ayağa kalkmayı başardı. Anne Ayşe Dağlıoğlu, "Evladım adeta öldü dirildi" derken, Opr. Dr. Emin Türk, "Küçük kızın yüzde 90 ölüm riski vardı. Ama o imkansızı başardı. Hastalarımıza Zümra Nur'u örnek
gösteriyoruz" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.