Bugünkü
Takvim

lık koca var!

Zorlu için erkeğe ihtiyacı olan bekar kadınlara müjde... Artık saati 13 Euro'ya koca lanabilir.

ABONE OL
Kiralık koca var!
"Elinin hamuruyla" işine el uzatmak istemeyen bekar kadınlar için yeni bir dönem başladı. nde erkeğe ihtiyacı olan kadınlara yönelik, "" devreye sokuldu.

İlginç uygulama Gürcistan'da başlayıp, dalga dalga yayıldı. Fransız haber ajansı AFP'nin haberine göre, Beso Mchedmişvi adlı girişimci, bekar kadınların para karşılığı koca layabileceği bir şirket kurdu.

FAZLASINI İSTEDİLER
"1 saatliğine kiralık koca" adı verilen uygulamayla, kadınların, ağır işler için "erkek" kiralaması amaçlandı. Kısa sürede adını duyuran şirkete talep yağdı. Saati 13 Euro'ya kiralanan kocalar akıtan muslukları tamir edip, lambaları takmak için görevlendirildi. Ancak bu kadınlar için yeterli olmadı. "Sınırlı koca" hizmetinden kadınlar daha fazlasını bekledi. Bunun üzerine şirket yetkilileri, "Çalışanlarımız erkek fahişe değildir" açıklaması yapmak zorunda kaldı.

Bu ilginç uygulama tüm dünyada rağbet gördü. Fransa ve Almanya'da da buna benzer uygulamalara start verilirken, Türkiye'de kiralık koca şirketinin kurulup kurulmayacağı ise merak konusu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.