Bugünkü
Takvim

Çeteye baskın

ABONE OL
Çeteye baskın
'da işadamlarını tehdit ederek para sızdırdıkları öne sürülen çeteye yönelik operasyonda 30 kişi gözaltına alındı. Zanlılar arasında, Yargıtay 8. Ceza Dairesi Üyesi Hamdi Yaver Aktan'ın, hakkındaki 2 yıllık hapis cezasının bozulması için yasa dışı girişimlerde bulunduğu öne sürülen çete lideri da bulunuyor. Tezcan, ilk olarak 'ın evini kurşunlattığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Gözaltındaki Hakan Çillioğlu ise Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Kenan Gürsel ile 7 adamını öldürmek suçundan hapis cezası almış, afla serbest bırakılmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.