Bugünkü
Takvim

TEZelden tepkisi

öğrencisinin bitirme tezi, 3 akademisyeni bitirdi! Kararı protesto eden gençler ise dün eylem düzenledi ve öğretim görevlilerinin okula dönmesi için dilekçe verdi...

TEZelden porno tepkisi
İstanbul Fotoğraf ve Video Bölümü öğrencisi Deniz Ö.'nün bitirme tezi, 3 akademisyeni yaktı! Gelişme üzerine, Görsel Tasarım Bölümü kurucusu Prof Dr.İhsan Derman, Ali Pekşen ve Ahmet Atıf Akın'ın okulla ilişikleri kesildi. İşte bu akademisyenlere dün kitlesel destek geldi. Öğrenciler, yönetimi protesto ederek, görevine son verilen hocaların üniversiteye dönmesi için toplu dilekçe verdi. Kampüsteki eyleme, Matematik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ali Nesin de katıldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.