Bugünkü
Takvim

YouTube 2.5 yıl sonra sansürsüz

ABONE OL
YouTube 2.5 yıl sonra sansürsüz
Atatürk'e hakaret içeren videolar bulunduğu gerekçesiyle 2.5 yıl önce erişim yasağı uygulanan YouTube, özgürlüğüne kavuştu! "Sakıncalı" içeriklerin çıkarıldığı video paylaşım sitesine uygulanan erişim yasağı, mahkeme tarafından kaldırıldı. Yasal engelin kalktığını duyuran şirketin CEO'larından Erdem Karahan, "Kendi çözümlerimizi kullanarak o videoları kaldırdık" diye konuştu. YouTube sansürünün kaldırılmasının ardından, gözler diğer yasaklı sitelere döndü. Çünkü Türkiye'de halen 7 binden fazla internet sitesine erişim engeli uygulanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.