Bugünkü
Takvim

'Turistik' rüşvet mi!

ABONE OL
'Turistik' rüşvet mi!
Yargıda rüşvet soruşturması kapsamında İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş'ın da aralarında bulunduğu 10 tutuklu, tutukluluğa itiraz etmeye hazırlanırken, rüşvet iddialarının kodları da ortaya çıkmaya başladı. Davanın firari şüphelisi Mehmet Koçarslan'ın, bir turistik tesisin tahliye davası için Yargıtay'dan lehte karar çıkartmaya çalıştığı iddia edildi. Koçarslan'ın 1 yıl önce Yargıtay 6. Hukuk Dairesi'ndeki davayı görüşmek üzere Ankara'ya gittiği ve davayı lehte sonuçlandırmak üzere bir aracıya 2 bin TL verdiği öne sürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.