Bugünkü
Takvim

Ölürüm de bırakmam

Temizlik işçisi, falezden atlayan genç kızı ekip gelinceye kadar tuttu

Ölürüm de bırakmam
Antalya şehir parkında çalışan temizlik görevlisi Mehmet Kişi, 30 metre yüksekliğindeki falezlerde intihara kalkışan genç kızı canı pahasına kurtardı. Son anda elinden yakaladığı Çiğdem Yaylak'la birlikte yaklaşık 20 metre sürüklenen temizlik işçisi, otlara tutunarak genç kızın denize çakılmasını engelledi. Çırpınarak elinden kurtulmak isteyen Çiğdem'i uzun süre tutan ve cep telefonuyla yardım isteyen Kişi, intihara engel oldu. Kendisinin de iki çocuğu bulunduğunu söyleyen Mehmet Kişi, bir anda gözünün önüne kızının geldiğini belirtti. "Birlikte düşüp ölürdüm ama O'nu yine de bırakmazdım. Ben de bir babayım" diye konuştu
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.