Bugünkü
Takvim

Rüşvete hakim!

İDTM ile Fuarcılık arasındaki rüşvet davası Yargıtay'a kadar uzandı. Hesabına 5 bin TL yatırılan Eski 12. Hukuk Dairesi Başkanı M.O.'nun, 'Kararı ret olarak çıkarttık' sözleri dinlemeye takıldı

ABONE OL
Rüşvete hakim!
'na (İTO) bağlı ile Fuarcılık arasındaki rüşvet soruşturması, şok etkisi yarattı.

Soruşturmada İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Yargıtay eski Daire Başkanı M.O., çete lideri N.O., İ.B., İDTM avukatları S.B., S.K., H.G., B.A., R.D. ile Y.Ç. tutuklanırken ortaya yeni iddialar çıktı.

O iddialar Yargıtay eski 12. Hukuk Dairesi Başkanı M.O.'yu da yaktı. Kilit isim M.O.'nun sadece Yargıtay'da değil Danıştay'da görülen bazı davalara da menfaat karşılığı etki ettiği ileri sürüldü.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.