Bugünkü
Takvim

'de dehşet

Birlikte kafe işlettiği sevgilisini öldürdü, oturduğu evi ateşe verdi, sonra da etti

Kadıköy'de dehşet
'de sevgilisini vuran adam, evni tutuşturup etti. Feci olay dün saat 14.00 sıralarında Suadiye'deki Yonca Apartmanı'nda meydana geldi. söndürme cihazları satan Abbas Aydın (57), 3 yıldır Ayten Alptekin (44) ile birlikte yaşıyordu. Ayten Alptekin aynı zamanda mülk sahibi Abbas Aydın olan oturdukları apartmanın giriş katında "Bahçe Cafe'yi işletiyordu. Bir süre önce Aydın sevgilisi ile yaşadıkları daireyi 180 bin liraya sattı.

BİR KAMYON ÇİÇEK
Aydın bu paranın 100 bin lirasını Alptekin'in hesabına yatırırken, çift aynı evde kiracı olarak oturmaya devam etti. Bu sırada kadın, Aydın'dan ayrılmak istedi. Adam, sevgilisini ayrılıktan vazgeçirmek için apartmanın önüne bir kamyon çiçek getirdi. Dün sabah kafeye barışmak için gelan Aydın, ikna edemediği Alptekin'i kafasından tek kurşunla öldürdü. Ardından birlikte oturdukları eve çıkıp ateşe veren Aydın, aynı silahla kafasına tek el ateş ederek intihar etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.