Bugünkü
Takvim

Ruhsat yok ölüm var

ABONE OL
Ruhsat yok ölüm var
'nın ilçesinde zayıflamak isteyen 'a (35) mezar olan Ayka Vital Otel'in Sağlık Bakanlığı'ndan alması gereken fizik tedavi işletme ruhsatının olmadığı ortaya çıktı. Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, "Tesis, 'sağlıklı yaşam tesisi' yatırım belgesi almış.

Ama yatırım belgesinin işletme belgesine dönüştürülmesi için Sağlık Bakanlığı'ndan onay gerekiyor. Sağlık Bakanlığı'ndan rapor alıp Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'ne teslim etmesi gerekiyordu. Bu işlem yapılmadığı için 6 Nisan 2010 tarihinde tesisin yatırım belgesi de iptal edildi" dedi. Deri kralı işadamı Turgut Koşar'ın 143 kilo ağırlındaki oğlu Kamil Can, başladığı diyet programının 5. gününde rahatsızlanıp yaşamını yitirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.