Bugünkü
Takvim

Para sizi bozmasın!

ABONE OL
Para sizi bozmasın!
Genel Müdürlüğü'nün yılbaşı özel çekilişinde vereceği 35 milyon liralık büyük ikramiye daha şimdiden dert oldu! Uzmanlar, 'hayali milyoner' için harekete geçti ve para hakkında psikolojik ve sosyolojik deerlendirmelerde bulundu. Adana Numune Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Psikiyatrist , parasızlık çeken birçok kişinin 'büyük ikramiye' hayalleri kurduğunu belirterek, birçok kişinin ikramiye kazanınca mutlu olacaklarına inandıklarını söyledi. İkramiye çıkmış kişilerin bir yıl sonra eskisinden daha mutsuz olduklarını belirten Öztanrıöver, şunları söyledi: "İkramiye kazanamayan kişilerde hayal kırıklığı, mutsuzluk ve depresyon ortaya çıkabilir. Fazla beklentiye girmeden bilet almak dengenizi sarsmayacaktır.''

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.