Bugünkü
Takvim

Bu kafayla AB'ye zor girersiniz

'de pazarlığı yaparken yakalanan telekızlar kendilerini gözaltına alan polislere işte böyle direndi

ABONE OL
Bu kafayla AB'ye zor girersiniz
İstanbul'da polisle pazarlığı yaparken suçüstü yakalanan yabancı hayat kadınları görevlileri tehdit etti. Polise direnen kadınlar, "Siz bu kafayla AB'ye zor girersiniz" diyerek Türkiye'nin üyeliğini veto sinyali verdi. 'de önceki gece yapılan fuhuş operasyonlarında 20'si yabancı uyruklu 22 hayat kadını gözaltına alındı. Bir gece kulübünde üslenen kadınlara yönelik şok baskında kadın polisler de görev aldı.

POLİSE DİRENDİLER

Emniyete götürülmek üzere polis aracına bindirilirken bir kadının Türkçe olarak "Biz Avrupa Birliği ülkelerinden geliyoruz. Siz bu kafaya AB'ye zor girersiniz" diye bağırması dikkati çekti. Kadınların Rusya, Ukrayna, Romanya, Belarus ve Moldova vatandaşı olduğu belirlendi. Erkeklerle geceliği 2 bin dolara anlaştıkları ifade edildi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.