Bugünkü
Takvim

Sulu mazot davası

Lüks teknenin sahibi 'sulu mazot arızaya yol açtı' diyerek dava açtı. Can'ın fotoğraflarını delil gösterdi.

Sulu mazot davası
Şarkıcı Sibel Can'ın paparazzilere yakalanmamak için 36 bin 500 euro'ya kiraladığı 'Breeze S' adlı yatın sahibi, akaryakıt firmasına dava açtı. ATS Denizcilik, 2008'de Ayvalık'ta alınan 2 bin litre mazot yüzünden teknenin iki kez yolda kaldığını hatırlattı. 'Sulu mazot' nedeniyle 'Breeze S'te yapılan bakım gideri ve iş kaybının 150 bin lirayı bulduğunu iddia etti. Yat sahibi şirket, iş kaybını belgeleyebilmek için ilginç bir yöntem izledi. Sibel Can'ın bu yıl 1- 31 Temmuz arasında günlüğü bin eurodan 36 bin 500 euroya yatı kiraladığını belirterek sanatçının teknede çekilmiş fotoğraflarını dava dosyasına ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.