Bugünkü
Takvim

30 dosyada rüşvet iddiası

ABONE OL
30 dosyada rüşvet iddiası
Yargıda rüşvet operasyonunda gözaltına alınan kişilerin sorgulanmasına Ankara'da başlandı. Ceyda Erem'in sahibi olduğu CNR Fuarcılık ile Dünya Ticaret Merkezi arasındaki ihtilafta rüşvet iddiasıyla gözaltına alınan kişiler dün sağlık kontrolünden geçirildi. Aralarında yüksek yargı mensuplarının da yer aldığı 26 kişiyle ilgili ek gözaltı süresi alındı. 12 kişinin arandığı bildirildi. Operasyon kapsamında 'yakalama emri' çıkarılan İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, ABD'den dün döndü. Esenboğa'da kendisini bekleyen ekip tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Yargıtay'daki 30 ayrı dosyada "Rüşvet ve dolandırıcılık" iddiasıyla başlatılan operasyonda şok bilgiler ortaya çıktı. Bazı yargıçlara Reina'da alem yaptırıldığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.