Bugünkü
Takvim

Öğretmene bak

'da ilköğretim 1. sınıf öğrencisi tuvalete gitmek istedi. Öğretmenin izin vermediği öğrenci altına yaptı

Öğretmene bak
'nın Dörtçelik İlköğretim Okulu çiş davası ile gündeme geldi. İddiaya göre 1-B sınıfı öğrencisi B. B., öğretmeninden tuvalete için izin istedi. Öğretmen G.Y. ise 'Altına yap' diyerek izin vermedi. Öğretmeninden izin alamayan minik çocuk, tuvaletini altına yaptı.

Çocuğunun eve altı ıslak döndüğünü fark eden anne Refika Burucu, öğretmen G.Y. hakkında dava açtı. Ders esnasında oğlunun tuvaletinin geldiğini ve gitmek için öğretmeninden izin istediğini kaydeden anne Refika Burucu, "Öğretmeni 'Ders esnasında tuvalete gidilmez. Çişin geldiyse altına yap' diye cevap vermiş. 34 kişi içinde rencide edip, psikolojisini bozmuş. Kimsenin çocuğu, o halde dolaştırmaya hakkı yok. Öğretmeni 'na da şikayet ediyorum" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.