Bugünkü
Takvim

Amcaya namus infazı

Erzurum'da amca İrfan Derdiyok, bir yıldır yeğeni Adem Derdiyok'un eşi S.B. ile yasak ilişki yaşayordu. Yeğen Derdiyok, evde eşi ile amcasını yakaladı. Eşi, "Amcan bana önce tecavüz etti. Daha sonra şantaj yaparak ilişkiyi sürdürdü" diyerek kendini savundu. Bıçakla amcasına saldıran yeğen komşular tarafından engellendi. Bir süre tutuklu kalan genç adam serbet kalınca yine amcasını bıçakla yaraladı. 3 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye olunca silahla amcasını kolundan vuran Adem'in babası Ahmet Derdiyok suçu üzerine aldı. Adem Derdiyok önceki gün karşılaştığı amcası İrfan Derdiyok'un kafasına ateş ederek öldürdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.