Bugünkü
Takvim

Çocuklar elden, tehdit eşten!

21 yıllık karısının, 'Çocuklar senden değildi' sözü üzerine DNA testi yaptıran adam, hiç 'baba' olmadığını öğrenince dava açtı. Ama eski eşinden ölüm tehditleri aldı. Savcılık ise öfkeli kadına 1 yıl hapis istedi

İzmirli Osman Ç.'nin 21 yıllık eşi N.Ç., bundan 8 ay önce, biri 12, diğeri 15 yaşındaki iki çocuğunu alarak evi terk etti. Ardından eşini arayan N.Ç. "Çocuklar senden değil" dedi. Osman Ç.'nin başvurusu üzerine mahkeme, çifti boşadı. Çocuklarının kendisinden olup olmadığının tespiti için tekrar mahkemeye başvuran Osman Ç., DNA testi yapılınca, kendi üzerine kayıtlı 15 yaşındaki oğlu R. ve 12 yaşındaki kızı G.'nin, tıbbi olarak gerçek çocukları olmadığını öğrendi. Bunun üzerine de boşandığı eşine dava açtı. Çocukları başkasından olan N.Ç. ise açılan davaya kızıp boşandığı kocası Osman Ç.'nin cep telefonuna tehdit mesajları göndermeye başladı.

'BAK SENİ ÖLDÜRTÜRÜM'
N.Ç., "Davadan vazgeç. Aksi halde ya kendimi öldürürüm ya da seni öldürtürüm" diye mesaj gönderince Osman Ç., soluğu savcılıkta aldı. Can güvenliği olmadığını, eski eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia eden talihsiz adam, suç duyurusunda bulundu. Cumhuriyet Savcısı da N.Ç hakkında İzmir 11. Sulh Ceza Mahkemesi'nde dava açarak 1 yıla kadar hapsini istedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.