Bugünkü
Takvim

Seki’ye cezaevinde süpriz evlilik teklifi

Cezaevinde zor günler geçiren Deniz Seki'ye süpriz bir evlilik teklifi geldi. Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı olaylı aşktan sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklanan Deniz Seki'ye ulaştırılmak üzere Bakırköy Adliyesi infaz kalemine bir mektup bırakıldı. Seki'nin hayranı olduğunu anlatan Nedim Öztürk isimli kişi evraklarını hazırladığını ve evlenmek istediğini söyledi. Öztürk, asker kökenli, erkek güzeli bir manken olduğunu anlattı.

'BEN HAZIRIM'

Adalet Bakanı'ndan Seki'nin kendisiyle evlendirilmesini isteyen Nedim Öztürk, "Deniz Seki çok güzel. Bence affedilmesi lazım. Eğer affederseniz bundan sonra iyi bir eş olacağından eminim. Ben hazırım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.